
влевовправо
Форма силіконова "Лапка" 19,5*20,5
- Готово до відправки
- Код: D3071
220 ₴
+380 (66) 991-93-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінна силіконова форма для випічки або заморозки, також відмінно підіде для прикорму малюків, щоб зацікавити не тільки кольором, але і формою. Розмір форми: 195*205см. Форма має всього 7 осередків з них 4шт розміром 5,5*5,2*2,5см та 3шт розміром 6*6,5*2,5см. Температурний режим -40 до 230 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для кексу, Для кексів/мафінів |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота стінок | 25 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість осередків | 7 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 220 ₴


