
влевовправо
Пластиковий павук довгі лапки 3,6*2,3см 15шт/уп
- Готово до відправки
- Код: X5013
110 ₴/упаковка
+380 (66) 991-93-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пластиковий чорний павук з довгими лапками відмінно підійде для доповнення декору тощо. Колір чорний. Розмір одного: 3,6*2,3см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тематика свята | Хеллоуїн, Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 1 мм |
- Ціна: 110 ₴/упаковка


